מוטורולה סולושינס | 1964

הנציגות הישראלית של מוטורולה העולמית , מהמובילות בתחום הטכנולוגיות לתקשורת אלחוטית ומהתורמות העיקריות להפיכתן לחשובות והמצליחות במאה ה-20. בעתיד מתכננת החברה לספק מערכות קשור לרכבות ולהקים מרכזי חדשנות. כיצד האפלקיציה שבנינו תסייע לניהול משרדי החברה העתידיים?

שמות המגישים

ליאור היימן, משי לידני, נועה צ'ינאסו ועדי שעיה

ביה"ס:

קריית החינוך על שם גינסבורג

כיתה:

ח

עיר:

יבנה

תמונה2

פרטי העסק

שם העסק:

מוטורולה סולושינס

תחום הפעילות:

טכנולוגיה ותקשורת

שנת ההקמה:

1964

טלפון:

שעות פתיחה:

ימים א' -ה' 8:00 - 18:00

אתר:

רשתות חברתיות:

כתובת:

נגב 3, איירפורט סיטי, קרית שדה תעופה

 • מוטורולה סולושינס בתחילת הדרך

  מוטורולה (Motorola) הייתה חברת אלקטרוניקה אמריקאית רב-לאומית, שייצרה טלפונים סלולריים וסמארטפונים. החברה הייתה מהמובילות בתחום הטכנולוגיות לתקשורת אלחוטית ומהתורמות העיקריות להפיכתן לחשובות והמצליחות של המאה ה-20. מוטורולה הייתה מהמובילות בכל שלב בהתפתחות טכנולוגיות אלו, החל ממקלטי הרדיו הראשונים של תחילת המאה ה-20, ועד לטכנולוגיות התקשורת הסלולרית של ימינו. מטה החברה ממוקם בשאמבורג, אילינוי, פרבר של שיקגו.
  בשנת 2011 פוצלה מוטורולה לשתי חברות נפרדות. חברת 'מוטורולה מוביליטי' שעוסקת בייצור מכשירי סלולר, נמכרה לגוגל, ואחר כך ללנובו. שאר התחומים עברו לאחריותה של חברת 'מוטורולה סולושנס', שנחשבת במידה רבה ליורשת של חברת מוטורולה ההיסטורית.

  Slider Image
 • מוטורולה סולושינס כיום

  מעבדת מוטורולה של איירפורט סיטי עובדת כיום עם מכונות, מחשבים, מכונות צילום, מכונות גרפיקה, מכונות חריטה, מזגנים, תאורה וכו'. כיום, מוטורולה עובדת בעיקר בתחום הטכנולוגיה המודרנית יותר ומנסים לשכלל כמה שאפשר את המכשירים שאנו משתמשים בהם ביומיום וגם כאלו שלא. בשנים האחרונות מוטורולה השתתפה בכמה פרוייקטים של הכוחות הבטחוניים למען המדינה שלנו: כאשר מוטורולה זכתה בפרוייקט מאוד מאוד גדול של הצבא שנקרא: "הסלולר הצבאי". שעוסק במכשירים מוצפנים של הצבא. הפרוייקט נמשך כבר 4 שנים. עצם זה שחברת מוטורולה זכתה בתואר זה ולא חברות אחרות זה מאוד מרגש עבור החברה ולכן זה רגע שזכור להם במיוחד ולא ישכח לעולם. פרוייקט נוסף שהוא פרוייקט של פיקוד העורף אשר מוטורולה זכתה בו, שם הפרוייקט הוא "צופר ניייד". הצופר הוא למטרת ביטחון האזרחים אשר נמצאים בקרבת רצועת עזה. הצופר הוא זה שמרתיע לתושבים להכנס למקלטים, כלומר הצבע האדום שלהם פרוייקט נוסף הוא פרוייקט הנקרא: "ארונות תקשורת של חברת החשמל", ארונות אשר מפעילים ושולטים על כל הקשור בתאורות. יצוא ארונות של חברת החשמל, הארון הזה פוקד על כל הזמנים של עמודי החשמל. פרוייקט אשר עוקב אחרי הטסטרים של משרד התחבורה, כלומר, כאשר אדם ניגש לטסט יש טאבלט שהטאבלט הזה נותן לך את המסלול של הטסט, וגם הוא נותן לך תוצאה אם חרגת או לא חרגת, על מנת לפקח על הטסטרים ועל אמינותם. (למנוע פרוטקציות)

  Slider Image
 • מוטורולה סולושינס עם הפנים לעתיד

  בעתיד מתכננת חברת מוטורולה לספק מערכות קשור לרכבות ולהקים מרכזי חדשנות. זו האפליקציה שאנו מציעים לניהול משרדי החברה העתידיים.