מאפיית ג'וליס | 2004

המאפייה הראשונה שנפתחה בג'וליס לפני 16 שנים ללא חיבור לחשמל כאשר העבודה נעשתה כולה באמצעות הידיים. כיצד החיבור למערכת בקרה חשמלית תייעל את עבודת העסק ותאפשר לחסוך בחשמל גם מרחוק?

שמות המגישים

מורן חנג'ר, ג'זיל עמאר, רולא עבדאלטיף, נוליא עמאר.

ביה"ס:

מקיף ג'וליס

כיתה:

ז

עיר:

דרכא

מאפיית גו'ליס

פרטי העסק

שם העסק:

מאפיית ג'וליס

תחום הפעילות:

מאפייה

שנת ההקמה:

2004

טלפון:

שעות פתיחה:

משעה 6:00 – 23:00

אתר:

רשתות חברתיות:

כתובת:

ג'וליס

 • מאפיית ג'וליס בתחילת הדרך

  בשנת 2004, נעים חנג'ר והאחים אמיל וסמיר אבו חסן הקימו מאפייה בכפר ג'וליס, הקימו את המאפייה כי לא היה שום מאפייה בג'וליס.אופים במאפיית ג'וליס לחם ועוגיות וגם קרואסונים ומוכרים דברי מזון, ושעות הפעילות משעה 6:00 – 23:00 ויש להם אתר בפייסבוק וגם באנסטגרם.אנחנו בחרנו לכתוב מידע על מאפיית ג'וליס כי זאת מאפייה הוקמה לפני יותר מעשר שנים ואנחנו רוצים לדעת את השינויים בחשמל בעבר ועכשיו.

  בעבר הכל נעשה בידיים ללא שימוש בחשמל, כי לא היה חשמל, היו לשים בידיים והיו שוטפים את הדברים אחרי השימוש גם בידיים כי לא היה מדיחי כלים ולא היה מכונות להכנת בצק והיו גם מוכרים את העוגיות קפואות.

  Slider Image
 • מאפיית ג'וליס כיום

  כיום, עם הטכנולוגיה והחשמל אנחנו לא צריכים לעשות כל הדברים בידיים כי יש מדיחי כלים וזה חוסך לנו זמן ועוזר לנו לשטיפת הדברים במהירות, ויש לנו גם מכונות להכנת בצק זה מספק עייפות הידיים ועוזר לישה במהירות, וגם יש לנו את התנור שעובד על החשמל ולא צריכים עצי הסקה כדי לאפות עליו, ואנחנו כך חוסכים בגז הבישול, וגם הם החליפו את המנורות העתיקות למנורות שחוסכים בחשמל (מנורות לד)

  Slider Image
  Slider Image
 • מאפיית ג'וליס עם הפנים לעתיד

  בעזרת האפליקציה שבנינו, נרצה שמאפיית ג'וליס תהיה מחוברת למערכת בקרה על האנרגיה החשמלית המושקעת בעסק, ותצליח לשלוט ולחסוך בחשמל גם מרחוק.